Rubriky
Chotělice

Ubrusy pro dokonalou prezentaci velkých oválných stolů


Ubrusy jsou nedílnou součástí každého stolu, ať už se jedná o rodinnou večeři nebo slavnostní událost. Pro velké oválné stoly je však výběr ubrusu zvláště důležitý, jelikož tvar stolu může být náročný na výběr správného ubrusu.

Velikost ubrusu

Při výběru ubrusu pro velký oválný stůl je nutné dbát na správnou velikost. Ubrus by měl být dostatečně velký, aby zakryl celý stůl a zároveň by měl být dostatečně dlouhý, aby se při sedání nezvedal a nepřekážel hostům.

Pro správný výběr velikosti ubrusu je tedy nutné znát rozměry stolu, na který bude ubrus položen.

Barva a materiál ubrusu

Barva a materiál ubrusu jsou další důležité faktory, které je třeba při výběru zohlednit. Barva by měla být sladěna s interiérem místnosti a zároveň by měla být praktická, aby se na ní nebyly vidět skvrny a nečistoty.

Co se týče materiálu, nejčastěji se používají bavlna, len, polyester nebo satén. Každý materiál má své výhody a nevýhody, a proto je třeba zvážit, který z nich bude pro danou událost nejvhodnější.

Doplnění ubrusu

Pro dokonalou prezentaci velkého oválného stolu je důležité nezapomenout na doplňky k ubrusu. Kromě ubrusu samotného je třeba zvolit vhodné ubrusové kroužky, které budou držet ubrus na místě. Dále je možné doplnit stůl květinami, svíčkami nebo dekoračními kameny.

Pro inspiraci a další tipy na doplňky k ubrusu se můžete podívat na stránky michaelasalacova.cz.

Výběr správného ubrusu pro velký oválný stůl může být náročný, ale s dostatečným zvážením všech faktorů můžete dosáhnout dokonalé prezentace a udělat z vaší události nezapomenutelný zážitek.