Rubriky
Chotělice

Tempo Kondela Postel LUCAS NEW – Borovicové dřevo/Bílá, 180×200 cm

Postel LUCAS NEW v provence stylu je naprosto dokonalým doplňkem Vaší ložnice. Je vyrobena z borovicového dřeva a MDF, které tvoří pevnou a stabilní konstrukci. Tato postel je navržena s ohledem na moderní design a kvalitní zpracování.

Konstrukce postele

Postel LUCAS NEW je designově velmi povedená. Sloupy postele jsou z borovicového dřeva o tloušťce materiálu nohou 50×50 mm, což poskytuje dostatečnou pevnost celé konstrukce. Materiál má také vysokou odolnost proti vlhkosti, což zajišťuje dlouhodobou životnost postele.

Bílá barva dopomůže k optickému prosvětlení a zvětšení interiéru. Postel dále disponuje pevným laťkovým roštem, který je v ceně postele. Výška po roštu je 34,5 cm, což umožní uskladnění osobních věcí pod postelí.

Matrace

Bez matrace, doporučujeme dokoupit matraci s rozměrem 180×200 cm z naší nabídky. Štěstí, že právě nyní můžete získat postel LUCAS NEW se slevou 10% a při koupi vám navíc přidáme slevu na matraci!

Matrace je klíčovou součástí Vaší postele. V naší nabídce máme k dispozici širokou škálu kvalitních matrací, které bude možné přizpůsobit Vaší potřebě a ideálně se hodí k posteli LUCAS NEW. Stačí si jen vybrat podle vlastních preferencí, zda potřebujete matraci s tužším nebo měkčím jádrem.

Kvalitní zpracování

Postel LUCAS NEW je vyrobena s ohledem na kvalitní zpracování a moderní design. Je to velmi pevná a stabilní postel, která poskytuje maximální pohodlí a bezpečí.

Postel je dodávána v demontu, ale díky jednoduché montáži ji budete mít složenou rychle a bez problémů. Tuto postel můžeme doporučit každému, kdo si chce pořídit pohodlné, praktické a zároveň designově dokonalé lůžko.

Tempo Kondela Postel LUCAS NEW

Nečekejte a pořiďte si tuto skvělou postel za bezkonkurenční cenu! Společně s ní získáte nejen kvalitní a moderní lůžko, ale také příjemný a komfortní spánek, který si snadno zamilujete.