Rubriky
Chotělice

Svícen 10,5 cm – neobyčejná elegance v lesklém bílém provedení


Keramický zakulacený svícen v lesklé bílé barvě s decentním strukturovaným povrchem působí elegantně a s hořící svíčkou navodí útulnou atmosféru v každé domácnosti. Průměr svícnu činí 10,5 cm.

Designový svícen pro každou příležitost

Nevíte, jaký svícen zvolit pro váš interiér? Svícen 10,5 cm je vysoce univerzálním kouskem, který se hodí pro každou příležitost a každý styl. Díky svému nečasovému a elegantnímu designu bude působit skvěle jak v moderním, minimalistickém interiéru, tak v tradičním prostředí. Navíc je k dispozici v lesklé bílé barvě, která dokonale pasuje ke všem ostatním barvám v místnosti.

Jaké materiály jsou použity?

Svícen je vyroben z kvalitní keramiky, což zaručuje jeho vysokou odolnost a dlouhou životnost. Keramický matierál navíc dodává svícnu na váze, takže snadno stojí stabilně na jakémkoliv povrchu. Lesklá bílá barva byla aplikována za pomoci speciální technologie, která zajišťuje, že barva neodlupuje a nebledne ani po dlouhodobém používání.

Svícen 10,5 cm

Hořící svíčka vytvoří útulnou atmosféru

Svícen 10,5 cm je určen pro hoření svíček o průměru až 7 cm. Stačí zvolit vaši oblíbenou vůni a zapálit svíčku, aby se okamžitě rozsvítila útulná atmosféra. Svíčky jsou k dispozici v mnoha vůních i barvách, takže si určitě vyberete tu pravou pro sebe.

Hořící svíčky

Zakoupit svícen 10,5 cm

Chcete si pořídit svícen 10,5 cm pro svůj interiér? Navštivte náš e-shop a vyberte si ten pravý pro vás. Svícen je k dispozici za velmi příznivou cenu a je určen k rychlému odeslání, takže se nemusíte obávat dlouhého čekání.

Zakoupit svícen nyní