Rubriky
Chotělice

Stylový konferenční stolek AYLA v přírodním provedení ořech

V dekoru ořech vyrobený konferenční stolek AYLA je praktický tříkomorový stolek nabízející dostatečné odkládací prostory.

Designové provedení

Konferenční stolek AYLA vypadá velmi elegantně díky kombinaci ořechového dřeva a černého kovu. Stůl je vhodný pro použití v obývacím pokoji, kanceláři nebo v hotelovém foyeru.

Komponenty

Stůl se skládá z tří oddílů, které nabízejí dostatek prostoru pro uložení časopisů, novin nebo dokonce vzdělávacích materiálů. Výška stolu je ideální pro mírně nízké sedačky.

Kvalita materiálů

Stůl je vyroben z kvalitního ořechového dřeva a kovových noh, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost.

Stůl je ideální pro každodenní použití a neztratí svou kvalitu ani po dlouhodobém používání. Ořechové dřevo dodává stolek přirozený vzhled, což z něj činí skvělý doplněk pro jakýkoli interiér.

Proč si vybrat právě tento konferenční stolek?

Praktičnost

Stůl nabízí dostatek prostoru pro uložení různých věcí, což z něj činí velmi praktický doplněk pro každý obývací pokoj nebo kancelářské prostředí. Ideální pro ty, kteří hledají stylovou a praktickou variantu konferenčního stolku.

Dlouhá životnost

Stůl je vyroben z kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho dlouhou životnost. Pokud hledáte kvalitní konferenční stolek s elegantním designem, který vydrží dlouhé roky, pak je AYLA tou správnou volbou.

Stylový design

Konferenční stolek AYLA je velmi elegantní a moderní kus nábytku. Ořechové dřevo dodává stolek přirozený vzhled, což z něj činí skvělý doplněk pro jakýkoli interiér. Kontrast černého kovu s ořechovým dřevem dodává stolu moderní a svěží vzhled.

Konferenční stolek AYLA v přírodním provedení ořech

Konferenční stolek AYLA přináší přirozený vzhled do jakéhokoli interiéru

Vhodný do jakéhokoli interiéru

Jeho elegantní design a přirozená barva ořechového dřeva ho dělá skvělým doplňkem pro každý interiér. Konferenční stolek AYLA lze snadno kombinovat se všemi druhy nábytku, ať už se jedná o moderní nebo tradiční design.

Pohodlné nakupování

Chcete si zakoupit tento stylový konferenční stolek? Navštivte náš eshop na adrese www.esrom.cz/produkt/konferencni-stolek-ayla-orech a pokračujte v nákupu s pohodlným dodáním a zárukou kvality.

Konferenční stolek AYLA

Stylový design konferenčního stolku AYLA dodává interiéru moderní vzhled