Rubriky
Chotělice

Set tří obrazů Hanah Home Sasa – Life Laugh Love, rozměr 24×29 cm

Pomocí uměleckého díla, které vyjadřuje váš styl, můžete vaší domácnosti dodat osobitost. Tato sada 3 obrazů se bude skvěle hodit kdekoliv, ať ho ho pověsíte do obyváku či ložnice, všude dokáže upoutat pozornost.

Set tří obrazů Hanah Home Sasa – Life Laugh Love je skvělým doplňkem interiéru. Každý obraz vypadá velmi elegantně a moderně. Díky jemným a uklidňujícím barvám dokáže vytvořit příjemnou atmosféru přímo u vás v domě.

Tato sada obrazů pochází z dílny Hanah Home Sasa, která je známá kvalitním řemeslným zpracováním. Materiál je vyroben z 100% dřeva o tloušťce 3 mm. Toto dřevo má vynikající vlastnosti, co se týče odolnosti vůči deformacím a vlhkosti. To zaručuje, že budou obrazy dlouho vypadat jako nové.

Rozměry

Rozměry každého obrazu jsou 24×29 cm. Tento standardní rozměr by měl být ideální pro každého, kdo chce zabrat na stěně dostatek místa, ale nechce, aby jeho obraz byl příliš dominantní.

Pokud se rozhodnete pořídit si tuto sadu obrazů, určitě nebudete litovat. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak přidat do vaší domácnosti trochu osobnosti. Když se na sady obrazů Hanah Home Sasa podíváte, zjistíte, že bez ohledu na to, co děláte, budou vás vždycky inspirovat.

Set tří obrazů Hanah Home Sasa - Life Laugh Love, rozměr 24x29 cm