Rubriky
Chotělice

Praktický MARIONET botník s výklopy – dostupný v dubu sonoma a bílé barvě s 5 letou zárukou

Botníky jsou dnes velmi populární, protože umožňují udržet věci v pořádku a urychlit jejich hledání. MARIONET botník s výklopy je perfektním příkladem, jak takový botník může být praktický a zároveň stylový. Pokud hledáte skvělý botník, můžete zvážit nákup tohoto modelu.

Rozměry a barvy

MARIONET botník s výklopy je k dispozici v dubu sonoma nebo bílé barvě. Rozměry jsou ideální pro každý interiér – 70 x 84 x 27,5 cm. Každý výkop má dvouřadý prostor pro uložení bot, což zajišťuje, že máte dostatek místa pro uložení všech svých bot.

Dodání a záruka

Botník je dodáván v demontu, ale jeho sestavení není náročné. Všechny části potřebné pro montáž jsou přiloženy v balení a lze je snadno sestavit dle přiloženého návodu. Botník má 5 letou záruku, takže se nemusíte bát, že byste ho museli po krátké době vyměnit za nový. Kvalitní materiál LTD zaručuje, že botník bude sloužit po mnoho let.

Pokud máte zájem o nákup tohoto fantastického MARIONET botníku s výklopy, můžete si objednat na Crosta.cz. Tento web vám nabízí kvalitní produkty za výhodné ceny. Navíc je tento botník skvělou investicí, kterou ocení každý, kdo má rád funkční a vkusný interiér.

BOTNÍK

Nenechte si ujít jedinečnou šanci nabídnout své boty útulný domov i v nejmenším pokoji. MARIONET botník je kvalitní, elegantní a praktický. Stejně jako všechny botníky, i tento vám pomůže udržet vaše boty v pořádku. Ale MARIONET botník s výklopy dokáže mnohem víc – přináší střízlivé a elegantní řešení vašich skladovacích potřeb, které se hodí jak do malých bytů, tak do velkých domů.