Rubriky
Chotělice

Pohodlný sezení s poufem BLOOMINGVILLE ROBERTA v hnědém provedení

Nejste spokojeni s tím, jak vypadá váš obývací pokoj? Chybí vám něco, co by vás vtáhlo do dokonalé relaxace po náročném dni? Máme pro vás řešení – pouf ROBERTA od dánského výrobce nádherného nábytku BLOOMINGVILLE. Tento velmi zajímavý a krásný pouf v hnědé barvě parádně zapadne k pohovce či křeslu.

O PRODUKTU

Pouf ROBERTA připomíná svým tvarem houbu, přičemž se také skládá ze dvou částí. Robustní noha a vrchní vypouklá sedací část tvoří tento originální kousek. Můžete ho použít jako extra sedadlo pro návštěvu či na relax vašich nohou po náročném dni. Pokud se vám nelíbí jeho hnědé provedení, nevadí, v naší nabídce naleznete i další barvy. Najdete u nás pouf ROBERTA také v bílé, šedé a olivové barvě.

Vyberte si barvu poufu ROBERTA podle vašeho vkusu a potřeb interiéru.

S ČÍM LADIT

Pěkný stylový pouf se hodí jak do moderního tak klasického interiéru. Nejlépe využijete ve svém obývacím pokoji vedle pohovky či křesla jako přídavné sezení nebo místo pro vaše nohy. Využití však najde i jinde. Díky své barvě vynikne ve světle i tmavě laděných interiérech.

Vyberte si pouf ROBERTA, abyste mohli užívat svého interiéru naplno.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál pufu: polyester, MDF
  • Barva pufu: hnědá
  • Rozměry pufu øxv: 44×45 cm
  • Maximální nosnost: 120 kg

Pouf ROBERTA je vyroben z polyesteru a MDF deskového materiálu, což zaručuje jeho kvalitu a odolnost. Jeho rozměry jsou 44×45 cm, což z něj dělá ideální přídavné sezení. Maximální nosnost tohoto poufu je 120 kg, takže se na něj klidně můžete i s kamarády nebo rodinou posadit a užít si příjemný večer.

Zvolte si kvalitu a pohodlí s poufem ROBERTA v hnědém provedení.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž poufu ROBERTA není potřeba, můžete ho ihned použít ihned po doručení. Aby váš pouf vypadal stále jako nový, stačí ho pravidelně vysávat a čistit vlhkým hadříkem.

Zajistěte si pohodlné sezení s poufem BLOOMINGVILLE ROBERTA – nyní na BREGA.cz za zvýhodněnou cenu. Koupit pouf ROBERTA zde.