Rubriky
Chotělice

Plakát Travelposter Prague: Krásy Prahy v rozměrech 30 x 40 cm

Oživte své domácí stěny něžnými grafickými plakáty na kterých jsou vyobrazeny nejkrásnější města světa. Plakát Travelposter Prague je jedním z nich, který by neměl uniknout pozornosti milovníků krásného designu. Tento plakát je nejen krásným ozdobením pro vaše bydlení, ale také splní funkci průvodce po nejkrásnějších místech Prahy.

Britský ilustrátor Henry Rivers

Britský ilustrátor Henry Rivers při tvorbě plakátu čerpal inspiraci z původních retro reklamních plakátů, také proto z nich dýchá nepopiratelná autentičnost spojená s moderním přístupem. Plakát Travelposter Prague tak není jen obyčejným plakátem, ale dílem umělce, který svou tvorbou pozvedává atmosféru a magii města.

Tištěno v Berlíně kvalitními, UV-rezistentními barvami na papír galerijní kvality

Samotné plakáty jsou tištěny v Berlíně kvalitními, UV-rezistentními barvami na papír galerijní kvality. Tak si můžete být jisti, že tento kousek bude na vaší stěně doslova zářit po opravdu dlouhou dobu. A co víc, díky svému rozměru 30 x 40 cm se snadno vejde mezi ostatní dekorace a nenaruší tak harmonii vašeho interiéru.

Pražský hrad

Zajímavé dílčí motivy

Samotný plakát se skládá z několika zajímavých dílčích motivů, jako jsou například panorama Prahy s dominantou Pražského hradu, Karlova mostu s vyhlídkou na Vltavu nebo Staroměstské náměstí s Orlojem a kostelem Panny Marie před Týnem. Tyto symbolické motivy dotvářejí celkový dojem z města a zároveň vám připomenou ty nejkrásnější okamžiky, které jste v Praze užili.

Zkrátka, plakát Travelposter Prague je něco, co by nemělo chybět na vaší domácí stěně! Pokud si ho objednáte na stránkách https://www.esrom.cz/produkt/plakat-travelposter-prague-30-x-40-cm, můžete si být jisti, že získáte kus umění, které vám připomene krásy Prahy i své cesty. Tak neváhejte a dejte si do vašeho domova trochu tajemné atmosféry hlavního města České republiky!

Petřín