Rubriky
Chotělice

Nová rohová sedačka CURRAN 10, levá, v zelené látce: luxusní, pohodlná a funkční

Pokud hledáte rohovou sedačku, která bude nejen designová, ale i pohodlná, pak je tato rohová sedací souprava určena právě vám. Jednoduchý, elegantní tvar nábytku se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů.

sedačka

Elegantní a útulná sedačka s funkcí rozkladu

Elegantní široké područky umožňují pohodlný odpočinek po náročném dni. Elegantní vertikální prošívání, opakující se na opěradle, představuje nenápadný dekorativní prvek. Nastavitelné, pohodlné opěrky hlavy poskytují dokonalou oporu pro hlavu. Možnost nastavení v několika rovinách umožňuje optimalizovat komfort relaxace. Vysoká elegantní stříbrná noha dokonale splyne s jakýmkoliv aranžmá a dodá mu eleganci.

Tato kvalitní rohová sedačka nabízí nejen špičkový design, ale také velmi funkční řešení.

detail

Funkčnost a pohodlí v jednom

Sedačka má nejen elegantní vzhled, ale také se jedná o velmi funkční kus nábytku. Jeho nespornou výhodou je velký komfort odpočinku, který zajišťuje použití vlnité pružiny a vysoce elastické HR pěny. Rozměry rohové sedačky umožňují volný odpočinek celé rodině nebo neohlášeným hostům. Díky spací funkci s rozkladem typu „delfín“ jedním pohybem změníte rohovou sedačku na pohodlnou postel na spaní. Otoman má zásobník na povlečení nebo další přikrývky a polštáře, které budete mít vždy po ruce.

Tato rohová sedačka je ideální volbou pro ty, kteří hledají profesionální nábytek s kombinací vysoké kvality a pohodlí.

detail

Technické specifikace

  • Barva potahové látky: kronos 19 = zelená látka
  • Rozměr (šxvxh): 275 x 69/98 (dle polohy záhlavníku) x 205 cm
  • Plocha na spaní (šxh): 210 x 125 cm
  • Hloubka sedu: 55 cm
  • Výška sedu: 45 cm