Rubriky
Chotělice

Nová postel Monte 160×200 cm v béžové tkanině s dekou a polštáři

Komfortní vysoká postel o rozměru lůžka 160×200 cm podle aktuálních trendů. Vyšší konstrukce umožňuje snazší vstávání a navíc oceníte objemný úložný prostor. Dodávána včetně roštů, vysokých matrací, denní deky i polštářků.

Komfort a styl v jednom

je nejen ideální volbou pro ty, kdo hledají pohodlné spaní, ale také pro ty, kdo dbají na vkusné zařízení svého interiéru. Béžová tkanina vypadá elegantně a dokonale zapadne do moderního obývacího pokoje nebo ložnice.

Vysoká konstrukce pro snadnější vstávání

Vyšší konstrukce postele Monte umožňuje snazší vstávání ze spaní. Už nikdy se nebudete muset trápit tím, že se vám těžce vstává a s únavou z postele vylezete. Navíc si oblíbíte objemný úložný prostor, který nabízí postel Monte. Budete tak mít všechny své věci a oblečení pěkně uklizené a na dosah ruky.

Kompletní výbava

Postel Monte 160×200 cm v béžové tkanině s dekou a polštáři je dodávána včetně kompletní výbavy, která obsahuje rošty, vysoké matrace, denní deky i polštářky. Nemusíte tak řešit další nákupy, vše potřebné máte rovnou v balení.

Postel Monte 160x200 cm v béžové tkanině s dekou a polštáři

Závěr

je ideální volbou pro každého, kdo hledá pohodlí, styl a praktičnost v jednom. Díky vyšší konstrukci si oblíbíte snadné vstávání a objemný úložný prostor. Navíc vám postel Monte nabízí kompletní výbavu, která obsahuje rošty, matrace, deky i polštářky. Pokud tedy hledáte novou postel pro sebe, nebo chcete obměnit interiér vaší ložnice či obývacího pokoje, postel Monte je tou správnou volbou.

Objednat postel Monte