Rubriky
Chotělice

Moderní obývací stěna DALY 1 v černém lesku – dokonalá volba pro váš byt

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Variabilní sestava pro dokonalé nastavení

Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv. Systém otevírání (písty a panty) je také variabilní a jdou nastavit svisle i vodorovně. Tímto způsobem lze vytvořit ideální uspořádání pro Váš obývací pokoj a k dokonalosti přizpůsobit i další prvky nábytku.

Technické parametry

  • Tloušťka MDF desky: 16 mm
  • Čelní strana MDF desky: lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií
  • Patky pro uchycení: součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typů zdí
  • Osvětlení: není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše
  • Demontáž: Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici

Pro detailní popis a možnost nakupování navštivte tento odkaz. Proniknete tak do celé škály nabídek a možností moderních obývacích stěn, které Vám dodají Vašemu domovu na eleganci a luxusu.

Provedení a kvalita zaručena

Jako evropský výrobce nehledá firma Isolund žádné kompromisy. Spolehlivost a kvalitní zpracování je klíčové, a proto se dodržují nejvyšší standardy a používají se prvotřídní materiály. Výsledkem je tak prvotřídní provedení s velkým důrazem na detail. S touto obývací stěnou nalákáte Váš pokoj k dokonalosti a zařídíte ho moderně a vysokým standardem.

Moderní obývací stěna DALY 1 v černém lesku

Nečekejte a rozhodněte se pro kvalitu a moderní design pro váš obývací pokoj. Obracejte se s důvěrou na profesionály a nechtějte si nic méně než perfektní provedení, spolehlivost a kvalitní zpracování.