Rubriky
Chotělice

Moderní komoda Mango 43 v kombinaci smrku a šedého lesku


Moderní komoda Mango 43

Moderní bytový nábytek Mango je ideálním řešením pro ty, kteří hledají unikátní designový kousek do svého interiéru. Tato komoda kombinuje smrk appenzellský s šedým leskem a dává tak dohromady přírodní prvky a moderní vzhled. Rozměry komody jsou 137x92x37cm, čímž poskytuje dostatek úložného prostoru a zároveň není příliš velká.

Vlastnosti

  • Dekor: smrk appenzellský / šedý lesk
  • Rozměry: 137x92x37cm
  • Dodáváno v demontu
  • Bytové doplňky nejsou součástí balení

Při výrobě byly použity kvalitní materiály zajišťující pevnost a dlouhou životnost nábytku. Komoda je dodávána v demontu, což umožňuje rychlé a jednoduché sestavení. Výhodou je také možnost snadného přemístění, tzn. i po sestavení lze komodu relativně snadno přenést na jiné místo v místnosti nebo dokonce do jiného pokoje.

Velkorysé úložné prostory

Komoda Mango 43 disponuje velkorysými úložnými prostory, díky nimž byste neměli mít problém s uložením všech svých věcí. Můžete do ní uložit nejen oblečení, ale i knihy, obrazy a další dekorativní předměty. Šuplíky jsou velmi prostorné a ergonomicky tvarované. Skříňky mají praktické úchyty, díky nimž se snadno otevírají a zavírají.

Detail uzávěru komody Mango 43

Pro větší praktičnost vám rozhodně doporučuji zakoupit i další kusy nábytku z řady Mango. Jednotlivé elementy jsou designově sladěny a dokáží spolu utvořit skvěle fungující celek, který bude působit velice moderně.

Chcete-li si zakoupit tuto nádhernou komodu Mango 43, navštivte internetový obchod Nábytekproživot.cz. Tuto komodu získáte za velmi příznivou cenu a koupí si rozhodně neuděláte chybu.