Rubriky
Chotělice

Kvalitní a stylové čalouněné křeslo MOSS od Expedo s rozměry 70×63 v barvě Cosmic 05


Kvalitní a stylové čalouněné křeslo MOSS od Expedo

Křeslo MOSS od Expedo je vysoce kvalitní kus nábytku, který dokáže ozvláštnit interiér vašeho domu. Její rozměr 70x63cm a barva Cosmic 05 skvěle zapadne do moderního interiéru a udělá z vašeho obývacího pokoje místo, kde se budete cítit příjemně.

Potažené je látkou ve výrazném stylu a na výběr máte z pěti barevných variant

Křeslo MOSS je potažené látkou ve stylu Cosmic 05, která dokáže okouzlit každého. Díky pěti barevným variantám si můžete vybrat ten, který nejlépe zapadne do vaší domácnosti. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají nábytek s výrazným designem.

Křeslo je vyplněno pružinou faliste a pěnou T30, která vám zajistí příjemné sezení

Pokud chcete sedět pohodlně a příjemně, křeslo MOSS je tou pravou volbou pro vás. Je vyplněno pružinou faliste a pěnou T30, která dokáže přizpůsobit se podle váhy a tvaru vašeho těla. Po celodenním pracovním dni si budete moci odpočinout v maximálním komfortu.

Křeslo MOSS nabízí:

  • Pružinu faliste a pěnu T30 pro maximální komfort
  • Unikátní design látky, který dodá vašemu interiéru nádech extravagance
  • Pět různých barevných variant pro ty, kteří mají jiný vkus než ostatní

Vzhled ozvláštní zakřivené nožky ve světlém přírodním dekoru a opěradlo s dekorativními knoflíky

Křeslo MOSS má zakřivené nožky ve světlém přírodním dekoru, které dodávají křeslu lehkost a nebude působit jako masivní kus nábytku v obývacím pokoji. Opěradlo, které je zdobeno dekorativními knoflíky, pak dokáže celkový vzhled křesla dotvořit a udělat z něj nábytkový kousek, který si zaslouží pozornost.

Křeslo MOSS

Shrnutí

Křeslo MOSS od Expedo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nábytek s unikátním designem a zároveň touží po pohodlném sezení. Zakřivené nožky ve světlém dekoru a dekorativní knoflíky na zadní straně křesla dodávají celku na eleganci a originalitě. Kromě toho si můžete vybrat z pěti barevných variant, které umožňují přizpůsobit křeslo vašim představám a vkusu.

Přejděte na stránku vybirejnabytek.cz, abyste si mohli objednat své křeslo MOSS a užít si pohodlné sezení v originálním stylu.

Použité materiály:

  • Látka
  • Pružiny faliste
  • PUR pěna