Rubriky
Chotělice

Kouzelný květ na plátně od Wallity: Obraz Whispering flower KC165 v rozměru 45×45 cm

Ladíte svůj interiér do šedého odstínu a sháníte unikátní dekoraci? V tom případě vám nabízíme digitální tisk Whispering flower! Kombinuje zlatou, bílou a šedou barvu, což jenom podtrhne styling vašeho interiéru!

Neobyčejný motiv

Motivem je zcela rozvitá květina s detailně vykresleným středem. Její květy rozeznáme díky jemnému stínování a zlatými okraji. Provedení připomíná malbu v kombinaci s grafikou, šedivé pozadí je rozpixelované a kontrastuje s úhledně vykreslenou květinou. Díky tomu osloví každého fanouška neobyčejných dekorací.

Jednoduchá a moderní

Motiv je jednoduchý, tudíž podtrhne moderní i klasická aranžmá, díky tomu osloví širokou klientelu. Kam jej umístite, je zcela na vás, skvěle by zapadl do obývacího pokoje nebo by dodal dávku elegance vaší ložnici.

Technické specifikace

Specifikace produktu:

  • Digitální tisk na plátně
  • Motiv květiny
  • Pro každého milovníka originality

Whispering flower KC165 je takovou malou ozdobou, která dokáže proměnit váš domov v útulný a tajuplný příbytek. Zlaté prvky dodají květině a celkovému obrazu dech elegantnosti a noblesy. Pokud toužíte po něčemm novém a inspirativním, berte tuhle dekoraci od Wallity jako startovní bod vaší cesty.