Rubriky
Chotělice

Keramický svícen pro krásné osvětlení interiéru – IHR

Stylový keramický svícen od značky IHR hned na první pohled zaujme svým nevšedním designovým provedením. V kombinaci se zapálenou svíčkou pak v interiéru působí jako zajímavý prvek.

Keramický svícen

Nápaditý design pro dokonalou atmosféru

Keramický svícen od IHR je dokonalým spojením tradičních i moderních prvků, což ho činí unikátním kusem. Můžete ho umístit do jakéhokoliv prostoru, ať už se jedná o klasický interiér nebo moderní loft s minimalistickým nábytkem.

Samotný svícen je vyroben z prvotřídní keramiky, což zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost. Keramika navíc umožňuje krásné pastelové tóny, v nichž svíčka dokonale vynikne.

Keramický svícen v interiéru

Bezpečnost a jednoduchost použití

I když se může zdát, že zapalování svíčky v keramickém svícnu může být komplikované, opak je pravdou – keramický svícen od IHR disponuje rozměry, které zajistí jednoduché použití. Stačí do něj vložit klasickou svíčku a zapálit ji.

Navíc se nemusíte bát, že by keramický svícen vyhořel – keramika totiž příliš nedrží teplo, a tak můžete svícení nechat běžet prakticky veškerou večerní dobu.

Koupit keramický svícen

Vyrobte si interiér podle svého gusta

Díky svému nevšednímu vzhledu může být keramický svícen od IHR skvělým inspirativním prvkem pro design celého interiéru. Nestyďte se ho kombinovat s dalšími keramickými dekoracemi či rostlinami.

Nebo si pořiďte hned několik kusů a umístěte je vedle sebe – vytvoříte tak zajímavou kompozici, která perfektně doplní váš obývací pokoj, ložnici nebo pracovnu.

Keramický svícen v interiéru
Koupit keramický svícen IHR teď