Rubriky
Chotělice

Herding Bavlněné povlečení NASA – vesmírný styl do vaší ložnice!


Pokud máte rádi vesmír a astronautiku, máme pro vás skvělý tip na doplnění vaší ložnice. Bavlněné ložní povlečení s logem Amerického úřadu pro letectví a kosmonautiky NASA je určeno pro malé i velké nadšence vesmíru.

Povlečení s krásnými motivy

Na přední straně povlaku přikrývky dominuje logo NASA a zeměkoule. Na druhé straně povlečení se pak nachází krásný vesmírný motiv, který vás vtáhne přímo do nekonečného vesmíru.

Povlak na polštář je oboustranný, z jedné strany má logo NASA a z druhé strany raketoplán. To vše vytváří opravdu originální a výjimečný design.

Materiál zaručuje pohodlný a klidný spánek

Přestože je povlečení krásné na pohled, je také praktické a příjemné při spaní. Vyrábí se totiž z bavlny, která zaručuje pohodlný a klidný spánek.

Bavlna je velmi příjemná na dotek a po celou noc vám dodává pocit pohodlí. Navíc má toto bavlněné povlečení certifikát Öko-Tex Standard 100, který zaručuje bezpečnost jak pro děti, tak pro dospělé.

Souprava obsahuje povlak na polštář a přikrývku

Pokud vás toto povlečení zaujalo, určitě oceníte fakt, že souprava obsahuje povlak na polštář o rozměrech 70 x 90 cm a povlak na přikrývku o rozměrech 140 x 200 cm.

To znamená, že si můžete celý svůj spací prostor vybavit ve vesmírném stylu a užívat si spánek jako nikdy předtím.

Proto neváhejte a pořiďte si toto krásné bavlněné povlečení s logem NASA. A jestli chcete nakoupit rovnou teď, můžete tak učinit zde: https://www.nabytekted.cz/produkt/herding-bavlnene-povleceni-nasa-140-x-200-cm-70-x-90-cm.

Bavlněné povlečení NASA

Nakonec přikládáme fotografii tohoto krásného povlečení, aby vám udělila lepší představu o tom, jak bude váš spací prostor vypadat s ním.