Rubriky
Chotělice

GAMA bílá jídelní židle – stylová a moderní volba pro váš interiér

Bílý nábytek vždy krásně prosvětlí prostor a dá mu svěží vzhled. Aby i vaše jídelna působila příjemným dojmem, umístěte za svůj jídelní stůl bílé jídelní židle.

Minimalismus s bílými židlemi

Bílé hladké židle se budou dobře udržovat a působit svěžím, čistým dojmem. Židle můžete nechat hladké, aby vynikl jejich minimalistický design, nebo je opatřit barevnými sedáky a dát prostoru úplně jinou atmosféru.

Sedák je vyroben z PP materiálu, který je velmi odolný a snadno udržovatelný. Nohy jsou z masivu buku. Výška sedu je 45 cm, takže se židle hodí ke stolům standardní výšky.

Moderní provedení klasického designu

Klasické židle v modernějším provedení vás nadchnou a budou vám sloužit jak při rodinných setkáních, tak při posezení s přáteli. Bílé barvě této židle dominuje moderní design, který židli dodává jedinečnost. Je to dokonalá volba pro ty, kteří chtějí styl v běžném životě.

Tyto jídelní židle jsou dodávané v demontáži, ale návod na montáž je snadno pochopitelný. Vybavte nově celý jídelní kout a podívejte se i na naši nabídku jídelních stolů. Vyberte si ten pravý pro vaše potřeby a užijte si společné chvíle plné pohody a příjemného posezení s rodinou a přáteli!

GAMA bílá jídelní židle