Rubriky
Chotělice

Elegantní hnědá pohovka Jimenez – zlatý klenot pro váš obývací pokoj

Obývací pokoj je srdcem každého domu. Zde se setkává rodina, zde se tráví večery před televizí a zde jsou hostitelské večírky a rodinné oslavy. Proto by měl být obývací pokoj zařízen nejen stylově, ale také pohodlně. A zde přichází na řadu náš skvělý kousek – pohovka Jimenez.

Stylová pohovka s funkcí rozkládání a úložným prostorem

Jimenez je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají jednoduchost, pohodlí a útulnost. S pohovkou Jimenez máte na výběr z několika druhů potahů, které si můžete vybrat tak, aby perfektně zapadaly do vašeho interiéru. Navíc je pohovka vybavena funkcí rozkládání, díky čemuž ji můžete snadno proměnit v pohodlnou postel pro hosty. A to vše s úložným prostorem pro polštáře, peřiny a další drobnosti.

Jedna z nejoblíbenějších pohovek mezi zákazníky

Pohovka Jimenez patří mezi nejoblíbenější kousky nábytku mezi našimi zákazníky. Důvodem je nejen její pohodlnost a funkčnost, ale také výrazný a elegantní design, který se hodí do každého moderního interiéru. Naše pohovka Jimenez je vyráběna s největší pečlivostí a díky tomu vám nabízí dlouhou životnost i spolehlivost.

Pohovka Jimenez - hnědá

Dodáváme v provedení pytlovina jako na hlavní fotografii

Jako základní provedení je pohovka Jimenez k dostání v elegantní hnědé barvě, která jí dává na exkluzivitě a vkusu. Kromě toho je ale naše pohovka k dispozici také v dalších odstínech, takže si můžete vybrat ten, který se bude nejlépe hodit do vašeho bytu či domu.

Parametry

  • Celkové rozměry: 195x87x86cm
  • Spací plocha: 195x116cm

Obývací pokoj by měl být místem, kde se cítíte pohodlně a současně se vám tam líbí. Pokud tedy hledáte stylovou a pohodlnou pohovku, která bude krásně ladit s vaším interiérem, pak je pohovka Jimenez tím správným řešením pro vás. Nebojte se investovat do kvalitního a trvanlivého nábytku, který vám poskytne pohodlí a radost ze života po dlouhá léta. A zároveň návštěvníci vašeho domova ocení nejen estetičnost vašeho obývacího pokoje, ale také jeho komfort.

Objednejte si pohovku Jimenez na našich stránkách ještě dnes. Budete se těšit z každého večera, kdy si na ni sednete a užijete si pohodové chvíle s rodinou a přáteli.

Zdroj: www.skvelynabytek.cz