Rubriky
Chotělice

Dřez Alveus Cadit v černé barvě s rozměry 50/91 – recenze 1140598


Dřez Alveus Cadit v černé barvě s rozměry 50/91

Popis produktu

1140598 Granitový dřez s odkapem, provedení černá 91, otočný, rozměr 1000 x 500 mm, vana 475 x 425 x 198 mm, horní montáž, minimálně 60 cm skříňka, s excentrem, 2 otvory z výroby.

Vlastnosti dřezu Alveus Cadit

Otočný roh je skvělou vlastností tohoto dřezu, díky čemuž můžete ohnout celou vůni vana. Granitové provedení zajišťuje vysokou odolnost vůči poškrábání a žáru. S vnitřními rozměry vany 475 x 425 x 198 mm se hodí do každé kuchyně, kde svým vzhledem dodá kuchyni moderní vzhled.

Montáž

Minimální velikost skříně pro montáž dřezu je 60 cm. Dřez je určen pro horní montáž a je vybaven 2 otvory z výroby. S excentry se snadno připevní ke kuchyňské lince, čímž zaručuje trvanlivost i stabilní pozici.

Odkap

Odkap dřezu zaručuje snadné odvádění vody z dřezu. To znamená, že se netvoří stojatá voda, což eliminuje tvorbu bakterií a plesní. Díky odkapu se také snadno udržuje čistota dřezu.

Závěr

Dřez Alveus Cadit je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají dřez, který nabízí kvalitu, trvanlivost a moderní design. Doporučujeme tento výrobek všem, kteří dbají na detaily a vysokou kvalitu materiálů. Pokud hledáte dřez, který splňuje tyto parametry, určitě si vyberte dřez Alveus Cadit. Produkt si můžete zakoupit na odkazu.

Dřez Alveus Cadit