Rubriky
Chotělice

Čtvrtkruhová sprchová vanička Kaldewei Zirkon ve velikosti 100×80 cm – alpská bílá smaltovaná ocel


Vybavení vaší koupelny?

Čtvrtkruhová sprchová vanička Kaldewei Zirkon v alpské bílé barvě ze smaltované oceli nabízí dokonalé řešení pro koupelny s omezeným prostorem. Její rozměry jsou 80x100x3,5 cm, takže se snadno vejde i do menší koupelny.

Bezpečná volba pro vaši rodinu

Kaldewei Zirkon přináší kombinaci estetiky, odolnosti a bezpečnosti. Pokud máte děti nebo starší členy rodiny, tato sprchová vanička bude pro vás dokonalou volbou. Dokonale vybroušené hrany a protiskluzový povrch zajišťují bezpečnost při koupání.

Stylový design pro vaši koupelnu

Kaldewei Zirkon není jen praktický, ale dokonale zapadne do vaší moderní koupelny. Alpská bílá barva smaltované oceli podtrhuje stylový vzhled a zároveň je velmi snadno udržovatelná.

Nízká výška pro snadné vstupování

Sprchová vanička Kaldewei Zirkon má nízkou výšku, takže je snadné do ní vstoupit a vystoupit ven. Tento fakt ocení především senioři, kteří mají omezenou pohyblivost.

Doporučení pro instalaci

Při instalaci Kaldewei Zirkon je třeba brát v úvahu, že balení neobsahuje sifon a nožičky. Spojovací materiál je však součástí balení. Pokud si nejste jisti s instalací, můžete požádat odbornou firmu.

Kaldewei Zirkon

Ušetřete peníze při nákupu

Pokud hledáte kvalitní a estetickou sprchovou vaničku, Kaldewei Zirkon je pro vás tou správnou volbou. Navštivte naše webové stránky a objednejte si tuto nádhernou vaničku v alpské bílé barvě se slevou. Kliknutím na následující odkaz získáte více informací:

https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/sprchova-vanicka-ctvrtkruhova-kaldewei-zirkon-100m80-cm-smaltovana-ocel-alpska-bila-456748043001

Závěrem

Kaldewei Zirkon je dokonalá volba pro koupelny s omezeným prostorem, kde nesmí chybět ani bezpečnost. Její stylový vzhled a odolnost ji dělají tou nejlepší volbou v dané kategorii. Tak neváhejte a pořiďte si tuto vaničku, která bude dokonalým doplňkem vaší koupelny!