..... UbytováníUbytování poskytujeme v jednom jednolůžkovém pokoji a dále ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích v hlavní budově zámku. Tyto pokoje nejsou vybaveny vlastním umyvadlem. Na každém patře jsou koupelny, sprchové kouty a dostatek umyvadel a WC. K dispozici je zde kuchyňka a lednice pro klienty, kde si může každý klient uvařit kávu nebo čaj. Dále jsou zde kulturní a denní místnosti, kde je k dispozici televize, video, rádia atd. využívané ke společenským akcím a zájmovým činnostem.V I.poschodí hlavní budovy je sociálně-výchovný úsek, kde může být umístěno 36 klientů. V přízemí je zdravotně-ošetřovatelský úsek, rozdělený na 3 oddělení ( B, C, D ) s možností umístění 28 klientů.

V 6-ti bytovce máme k dispozici 3 byty pro 12 klientů. V bytě jsou vždy dva dvoulůžkové pokoje, které mají společnou kuchyňku, jídelní místnost, sociální zázemí (vana, WC) a balkon.

Všechny pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, který je majetkem organizace. V případě žádosti klienta o možnost vzít si do zařízení svůj nábytek, tuto možnost respektujeme (samozřejmě dle provozního stavu nábytku).

Praní, žehlení a drobnou opravu prádla zajišťuje vlastní prádelna. Zde se pere veškeré osobní prádlo klientů, ložní prádlo a pracovní oděvy zaměstnanců.

... 2006 ANELLA ...